Opinie o Przedszkolu

Dziękujemy Wam Kochani!

Super przedszkole! Wspaniała kadra I ciekawy program nauczanie.Codzienny kontakt z językiem angielskim.Bardzo dobra organizacja.

Tomek

Super przedszkole! Moja córka chodzi na Kilińskiego. Panie zawsze pomocne i uśmiechnięte, angielski codziennie. Polecam!!! Super grupa jezykow

Karola

Przedszkole zapewniające wszechstronny rozwój dziecka, angielski, taniec, praca metodą projektów badawczych, szachy, zajęcia umuzykslniające, szachy, nie ma potrzeby zapisywania dziecka na zajęcia dodatkowe.

Iza

miejsce w , którym dzieci czują się jak w domu. Miłe panie tworzą ciepłą aurę wokół szkrabów. codziennie angielski . super sprawa

Krycha

Najlepsze Przedszkole

Magda

Najlepsze Przedszkole, stawiają na wszechstronny rozwój dziecka , codziennie nauka języka angielskiego.

Maryla

Najlepsze Przedszkole , wspaniała Kadra i oferta edukacyjna.Dzieci mają zapewniony bardzo dobry start idąc do szkoły.

Marcin

Abracadabra to bardzo dobre miejsce dla dzieci. zgadzam sie z opinia , że dzieci czują się jak w domu. Panie są sympatyczne dbające o każdego podopiecznego. Rozwój intelektualny jest wszechstronny. prace dzieci kreatywne i pomysłowe. codziennie prowadzony jest angielski, zabawy ruchowe usprawniające motorykę dużą i mała, rytmikę, zajęcia umuzykalniające, szachy, wyjścia do teatru , kina itp.. polecam

Ziuta

KreatywnA Nauka

rozmowy

ZABAWA

SŁuchanie

z miłości do rozwoju

Zapisy do Przedszkola trwają cały rok

Zapisując swoje dziecko do ABRACADABRA w Świdnicy wybieracie Państwo doskonały, sprawdzony sposób, by opanowało ono język obcy na wysokim poziomie. Dbamy również o to, by zajęcia te nie były dla dzieci żmudnym obowiązkiem ale również doskonałą wszechrozwijającą zabawą i przygodą. W Świdnicy mamy trzy placówki.

Zapisując swoje dziecko do ABRACADABRA wybieracie Państwo doskonały, sprawdzony sposób, by opanowało ono język obcy na wysokim poziomie. Dbamy również o to, by zajęcia te nie były dla dzieci żmudnym obowiązkiem ale również doskonałą wszechrozwijającą zabawą i przygodą.

Przydatne miejsca:

Muzyka w tle

Jesteśmy tutaj dla Was! Napisz do nas z pytaniem, klikając poniżej

Napisz do nas
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google