Learning a second language at an early stage is certainly worth the struggle.

Nowość! Od września 2023 roku wprowadzamy w naszym przedszkolu innowacyjną metodę nauczania – Leo English. Zapewnia ona podopiecznym doświadczenie języka angielskiego poprzez wykorzystanie wszystkich zmysłów, aby mogły naturalnie chłonąć wiedzę. Dzieci jeszcze aktywniej uczestniczą w zajęciach, czerpiąc radość z nauki, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności językowe w efektywny sposób.  Więcej o metodzie przeczytasz TUTAJ

LE angielski wszystkich zmyslow logo PL 1200x1200px

Język Angielski dla dzieci

Metoda

Nauka opiera się na naturalnej metodzie nauczania języka obcego, gdzie nauka przypomina proces przyswajania języka ojczystego.

Bazując na naturalnej metodzie w nauczaniu dzieci wykorzystujemy zarówno ich zdolności językowe, jak również wizualno-przestrzenne, ruchowe, muzyczne oraz interpersonalne. Dzieci  uczą się języka obcego wszystkimi zmysłami. Już od pierwszych zajęć komunikacja między dzieckiem a lektorem odbywa się w języku obcym.

Kursy mają ulubioną przez dzieci formę zabawy. Nieodłącznymi elementami spotkań są gry, piosenki, rymowanki, projekty plastyczne. Wykorzystując rożnego rodzaju zabawki edukacyjne, plakaty tematyczne, materiały audio/video zachęcamy dzieci do komunikowania się w języku obcym. Stosujemy dużą ilość powtórek , tak ,aby każde dziecko zapamiętało wprowadzony materiał. Dodatkowo dzieci po każdych zajęciach zabierają ze sobą materiały- gadżety związane z tematem lekcji, co pomaga utrwalić w domu wprowadzone słówka i zwroty.

Aby zaktywizować naszych małych słuchaczy do mówienia stosujemy również technikę dramy – dzieci poznają i powtarzają nowe słownictwo przez zastosowanie go w naturalnym kontekście np. robiąc zakupy, jedząc w restauracji czy bawiąc się ze zwierzętami na wymyślonej farmie.

Program stosowany przez lektorów pomaga dzieciom uczyć się języka obcego w taki sposób, w jaki uczyły się języka ojczystego – poprzez słuchanie, naśladowanie i powtarzanie słów i wyrażeń, aż do mówienia samemu.

dzieci przedszkole

Kreatywne Malowanie

przygoda poznawania

ciekawe eksperymenty

nauka bez barier

z miłości do rozwoju

Zapisy do Przedszkola trwają cały rok

Zapisując swoje dziecko do ABRACADABRA w Świdnicy wybieracie Państwo doskonały, sprawdzony sposób, by opanowało ono język obcy na wysokim poziomie. Dbamy również o to, by zajęcia te nie były dla dzieci żmudnym obowiązkiem ale również doskonałą wszechrozwijającą zabawą i przygodą. W Świdnicy mamy trzy placówki.

Przydatne miejsca:

Muzyka w tle

Jesteśmy tutaj dla Was! Napisz do nas z pytaniem, klikając poniżej

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google